5 kobiety mają najgorszy Rada dieta kiedykolwiek słyszał

5 kobiety mają najgorszy Rada dieta kiedykolwiek słyszałZabawna rzecz—większość z nas tylko radzę wziąć samochód u mechanika, do lekarza i doradztwo podatkowe u księgowego, ale jeśli chodzi o diety, wszystkie zakłady są wyłączone.

“Każdy je, co prowadzi wszystkich, aby przypuszczać, że wiedzą więcej na temat żywienia, co oni naprawdę robią” – mówi George strachu, D. p., Autor najgorszych nawyków dla utraty wagi w ciągu całego życia. “Ale nawet jeśli ta informacja pochodzi od renomowanego źródła, fakty jak gra na telefon.”

Sprawa w punkcie: rozmawialiśmy z pięcioma kobietami o najbardziej bezużyteczne porady, które kiedykolwiek słuchali i zadawali strach złamać, dlaczego oni zabicia czasu—i to, co naprawdę będzie działać.

Liczyć Każdy Współczynnik

“Moje ćwiczenia kumpel powiedział mi, aby liczyć każdą kalorię, która trafia w usta—nawet jeśli jest to tylko kawałek gumy do żucia” —Paige A., 29

Strach brać: takie podejście może uczynić człowieka naprawdę. Zaczynają panikować, bo oni nie mogą iść do restauracji, nie wiedząc, że w menu. To naprawdę może wpływać na ogólną jakość swojego życia. Plus, kalorii nie jest nauką ścisłą. Z prawnego punktu widzenia, kalorie, wymienione na etykietach żywności może być od mojego do 20 procent. Lepiej prowadzić dziennik żywności lub magazyn, ponieważ widzę pewne produkty, wielokrotnie zapisane wystarczająco, aby pomóc ci zmniejszyć. Możesz również spróbować zapoznać się z tym, że głód naprawdę czuje, więc wiesz, ile i kiedy jeść.

Pić Ocet

“Pewnego dnia trener powiedział mi, aby zrobić zdjęcie octu jabłkowego każdego ranka. Powiedziała, że to pomoże mi stracić apetyt na cały dzień”. —Mary S., 29

Bój się wziąć: ocet jabłkowy jest jednym z tych produktów naturopaci zalecają, odchudzanie, choroby żołądka i detoksykacji (która, jak wiemy nic nie znaczy), ale to nie ma żadnej wartości. Że powiedział, że nie ma nic niebezpiecznego dotyczące fotografowania ocet jabłkowy, oprócz potencjalnego zgagi. Ale to, co naprawdę działa, aby tłumić apetyt skutecznie kawy. Nie jest to długoterminowy narzędzie do utraty wagi, ale on może zaspokoić głód, kiedy twoja jedyna inna opcja to automat na żetony.

Rozpocząć odchudzanie z oczyszczaniaRozpocząć odchudzanie z oczyszczania

“Mój przyjaciel powiedział mi, że tygodniowa dieta jest najlepszym sposobem, aby rozpocząć dietę, bo obroty swój metabolizm”. —Sarah M. 33

Bój się wziąć: dieta niskokaloryczna, jak to będzie w rzeczywistości prowadzić do szybkiego zmniejszenia swojego metabolizmu, dzięki, że się nazywa tryb głodówki. Sok oczyszcza pozbawić organizm kalorii potrzebujesz energii. Tak, że nawet jeśli widzisz skala spadku, poziom twojej energii, układu odpornościowego i harmonogram snu będzie hitem. Po oczyszczeniu się robi, to jest bardzo prawdopodobne, że waga wróci. Plus, brak błonnika może zostawić cię zaparcia, który może sprawić, że poczujesz się cięższe. Dokonać wiarygodnego programu od samego początku, to jest o wiele mniej nieprzyjemne.

Przepuszczają Śniadanie

“Mój kolega zaproponował mi pominąć śniadanie i pop-gumy do żucia, aby wyciszyć swój metabolizm i nie dopuścić do głodu na resztę dnia”. —S. Tori, 24

Bój się wziąć: tam nie ma sztuczka, aby zmusić swoje ciało zapomnieć, ile kalorii zdobędziesz. Więc nawet jeśli guma tymczasowo hamuje apetyt, to nie jest dobry pomysł, aby pominąć posiłek. Twoje ciało będzie po prostu spróbować zrobić to później, co może prowadzić do przejadania się. To, jak to się mówi, nie ma nic złego w użyciu gumy do żucia dla zaspokojenia głodu lub pokusie jedzenia, jeśli jesteś naprawdę głodny.

Ograniczyć WęglowodanyOgraniczyć Węglowodany30

“Miałem kilku znajomych sugerują, że najlepszym sposobem, aby schudnąć szybko-w pełni ograniczyć węglowodany i produkty mleczne z diety.” Maria G., 29

Strach brać: ludzie, którzy są uczuleni na te produkty i wykluczyć je z diety skorzystają z zmniejszenia stanu zapalnego i obrzęk. Ale zupełnie ich nie straty recepty. W rzeczywistości badania pokazują, że całe ziarna mogą być pomocne dla utraty wagi. Niemniej jednak, jeśli wracają węglowodanów pomoże ci wyciąć domowe posiłki, jak spaghetti bolognese i Mac i ser, i wymienić je na zdrowe węglowodany, takie jak warzywa, fasola, słodkie ziemniaki, to dobrze. Ale nie ma nic złego o pełnoziarniste w diecie.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *