• Home
  • Uncategorized
  • 7 powodów, dlaczego Waga mówi, że wpisałeś Waga z dnia na dzień

7 powodów, dlaczego Waga mówi, że wpisałeś Waga z dnia na dzień

7 powodów, dlaczego Waga mówi, że wpisałeś Waga z dnia na dzieńKrok na wagę rano i jesteś na torze. Następnego dnia rano, że do pięciu funtów. WTF!?!

Jest to frustrujące i kłopotliwe doświadczenia wiem, że zdarza się najlepszym z nas. I jesteśmy tutaj, aby powiedzieć wam, że tak naprawdę nie dostać pięć funtów tłuszczu w ciągu jednego dnia.

Przecież zdobywając ani jednego kilograma tłuszczu, należy spożywać około 3500 kalorii więcej, niż jesteś w stanie spalić. Tak, aby uzyskać pięć funtów dziennie trzeba zjeść około 20 000 kalorii w zaledwie 24 godziny.

Ale zdobywając pięć funtów wagi wody dziennie? To łatwe – mówi Georgie, w obawie, D. p., s. s. S. D., Autor najgorszych nawyków dla utraty wagi w ciągu całego życia. “Ważne jest, aby wiedzieć, że twoja waga będzie się wahać na co dzień, ale to nie znaczy, że utrata masy ciała strategia daje zawiesza”.

Więc jeśli stanęły na wagę i się okazać, że jesteś w magiczny sposób zdobył kilka kilogramów, należy wziąć pod uwagę te siedem przypadkowych rzeczy, które można obracać za pomocą skalowania i weź głęboki oddech.

Trafiłeś na siłownię trudno

“Po ciężkim treningu, zwłaszcza jeśli odbywa się w dużych, złożonych ruchów, które zyskują duże mięśnie, można łatwo ważą kilka zbędnych kilogramów w ciągu kilku dni,” strach mówi.

Te mikroskopijne pęknięcia, które występują w komórkach mięśniowych po każdym treningu leczyć poprzez proces naturalnego stanu zapalnego. Co zakłada łączenie niektórych płynów wokół komórek mięśniowych, które mogą się nadymają, mówi ona. To nie oznacza, że należy pominąć te kalorie-podpalenie siła porusza się. Po prostu pozwól swoim mięśniom zregenerować się i zapomnieć o skalę.

Jedli Chipsy

Niezależnie od tego, chipsy, pieczone lub smażone, “nadmierne spożycie sodu prowadzi do natychmiastowego przybierania na wadze” – mówi Julie Ellner, D. M., San Diego specjalista na odchudzanie. Co może spowodować obrzęk kostek i wypukłości brzucha od wzdęcia w jelitach, – mówi ona. Oprócz przechowywania wody, żuć słone przekąski, też mogą powodować zaparcia,. Dla łagodzenia bólu: opuść swoje żetony w niektórych guacamole, który jest bogaty w potas. Że minerał może pomóc w wydalanie nadmiaru sodu i płynów, mówi strach.

Zaczął wysokiej Protien, niskowęglowodanowej dietyZaczął wysokiej Protien, niskowęglowodanowej diety

Błonnik jest bardzo ważna dla utrzymania układu pokarmowego działać lepiej. Dlatego, gdy zauważysz błonnik pełnoziarniste, owoce i warzywa bogate w skrobię, należy zrobić kopię zapasową, mówi Ellner.

“Jeśli wybierasz się w ciągu kilku dni, co wewnętrzne korku można przetłumaczyć na kilka kilogramów zapisz wartości” – mówi strach. Chociaż Ellner poleca nikomu na, niskowęglowodanowej diety należy przyjmować dodatek włókna, aby zachować rzeczy ruchomych, ale najlepiej zmniejszyć rafinowanych węglowodanów, jak makarony, i zapisać pełnego ziarna, warzyw i owoców, jako część swojej diety.

Pan Odwodnił

Gdy jesteś odwodniony, zarówno wam, jak zwykle ważą mniej, bo twoje mięśnie i tkanki (czujesz się nieszczęśliwy). Ale brak Н20 rzuca swoje nerki w “ratujmy płynów tryb” – mówi strach. Co prowadzi do zwiększenia masy wody, gdy zaczynasz pic – dodaje. Ale nie martw się, za kilka dni nawilżających poprawnie nerki będzie wrócić do normalnego życia, wraz ze swoim ciężarem.

U ciebie może być nietolerancji

Nietolerancja produktów, takich jak produkty mleczne, fruktoza, jaja, skorupiaki, glutenu, sztucznych słodzików, soi, i wiele innych, może powodować wzdęcia i zatrzymanie wody w organizmie, szczególnie w jelitach, mówi Ellner.

Jeśli zauważysz, że czujesz się cięższe lub ważą więcej po spożyciu określonych produktów, porozmawiaj ze swoim lekarzem lub zarejestrowanym dietetyka przed ich rozwiązywania.

Dostaniesz swój termin

Wszystkie PMS paliwie kopa w stronę, możesz podziękować swoim hormonów, aby agregat okres funtów, mówi Ellner. Zaczniesz przybierać na wadze wody około pięciu dni, zanim twój cykl rozpoczyna się, strach mówi. Ale wszystko może być trochę inaczej, mówi ona. “Niektórzy moi klienci mówią mi, że są ciężkie w pierwszy dzień ich okres”. Dobrą wiadomością jest to, że w okresie, związane z utrzymaniem wody będzie krótkotrwała, mówi strach.

Znowu Zaczął Jeść MakaronZnowu Zaczął Jeść Makaron

Kiedy ogranicz spożycie węglowodanów i glikogenu—swojego organizmu Prime-źródło energii do ćwiczeń o wysokiej intensywności— z wyczerpywaniem się zasobów. Ale jak tylko jesteś zanurzony w spaghetti, twój organizm zaczyna gromadzić glikogen w mięśniach i wątrobie, wraz z Н20. Nagłym napływem tych dwóch składników odżywczych po długim odcinku, będąc bez węglowodanów może zostawić cię napompować, Fear mówi.

Najlepsze rozwiązanie: włączyć w umiarkowanej ilości węglowodanów z pełnoziarniste w diecie codziennie, aby zapobiec cyklu waga wraca i się wyłącza.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *